/zabiegi kosmetyczne

/zabiegi kosmetyczne

Podologia i pielegnacja stop

Podologia

Jest to dział medycyny zajmującym się diagnozowaniem i leczeniem stóp i chorób z nich związanymi

 

Pielegnacja stóp

Stopy dźwigają ciężar naszego ciała , niosą nas gdzie tylko chcemy. Niestety często je "męczymy" np. w pięknych butach , i jednak mało i o nie dbamy. Wypielęgnowane, zdrowe stopy sa nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale  również ważnym elementem urody. Delikatna i jedwabiście gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i pewności siebie każdej kobiecie. To takie przyjemne zadbać o nie więc zaoferujmy sobie Pedicure. Warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiekszającym ale i leczniczym. Pedicure dzielimy na kilka typów :

  • PEDICURE KOSMETYCZNY - obejmuje skrócenie ,opiłowanie i oczyszczenie płytki paznokci, pozbywamy się twrdego,zrogowaciałego naskórka. Zabieg kończymy masażem stóp oraz ewentualnym polakierowaniem paznokci.

 

  • PEDIDURE LECZNICZY - oprócz pedicure kosmetycznego usuwa się również modzele, nagniotki, odciski. Pedicure kończy się masażem stóp i ewentualnym polakierowaniem paznokci.

 

Profilaktyczny zabieg podologiczny

PZP jest to pedicure rozszerzony od leczniczego. Po podstawowej analizie i ocenie stanu stóp oraz omówiniu ewentualnych problemów podolog przechodzi do dalszej pracy. Skaraca paznokcie i tłumaczy klientowi/pacjentowi w jak powinno się obcinać paznokcie. Podolog pozbywa się tylko martwego, zrogowaciałego naskórka za pomocą omegi oraz frezarki.  Dodatkowo doradza jaki kosmetyk pielęgnującuy i nawilżający odpowiedni dla klienta/ pacjenta.

koszt od 60-85 zł