/zabiegi kosmetyczne

/zabiegi kosmetyczne

Makijaż permanentny

Zabieg makijażu permanentnego (in.mikropigmentacja) polega na wprowadzeniu hipoalergicznych pigmentu ze specjalnie wykonanej mieszanki kolorystycznej  do najgłębszej warstw naskórka. Pracujemy tylko na najlepszych pigmentach amerykańskiej firmy BioTouch , założonej w 1984 roku, która  jest jedną z bardziej znanych i cenionych producentów barwników do makijażu permanentnego. Pigmenty  wykonane są na bazie tlenku żelaza i gliceryny. Gliceryna zawarta w barwnikach powoduje, że pigmentowany obszar jest nawilżany w trakcie zabiegu, dzięki czemu skóra w trakcie gojenia nie złuszcza się i nie traci koloru. Makijaż trwały jest zabiegiem bezpiecznym i wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Pigment wprowadzany jest w naskórek za pomocą jednorazowych sterylnych igieł.

Makijaż permanentny tuszuje niedoskonałości i podkreśla zalety urody.

Najczęściej dotyczy:

  1. brwi
  2. powiek
  3. ust

W przypadku brwi pozwala na uzyskanie trwałego koloru będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję.

Dzięki kreskom na powiekach można uzyskać optyczne podkreślenie oczu i wzmocnienie oprawy oka.

Za sprawą makijażu permanentnego usta zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.
Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, wiec należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu.

Jak przygotować się do zabiegu

W przypadku zabiegu wykonywanego na ustach w celu zminimalizowania wystąpienia opryszczki, profilaktycznie przed mikropigmentacją zaleca się przyjmowanie przez 5 dni przed zabiegiem oraz 5 dni po zabiegu preparatu HEVIRAN (na receptę, dawkowanie wg zaleceń lekarza). Dzień przed zabiegiem nie jest wskazane również stosowanie bardzo mocnego makijażu, gdyż jego zmycie może okazać się kłopotliwe. Skóra przed zabiegiem powinna być czysta i pozbawiona resztek make-upu. 24 godziny przed zabiegiem w żadnym razie nie należy spożywać również alkoholu oraz leków rozrzedzających krew.

Zabieg wykonywany  jest faktycznie bezbolesny. Dziej się tak, dlatego, że gwarantujemy zastosowanie najlepszych znieczuleń. Nie pracujemy na znieczuleniu EMLA

Metoda piórkowa brwi

Zabieg ten wykonuje się przy użyciu narzędzi jednorazowych a obraz włosków doskonale   imituje naturalne. Dzięki specjalnej technice pozwala na zagęszczenie włosków oraz wzmocnienie odcienia brwi.

 

Koszt zabiegu

  • brwi metodą cienia - 500 zł
  • brwi metodą piórkową - 550 zł
  • usta -  350 - 600 zł
  • kreska na powiece górna lub dolna - 250 - 350 zł